• Infekcia

    , Autor: Zuz97

    Pan doktor, prosim vas moznem otehotniet pri vaginalnej infekcii/ zapale? Nesposobuje to nejake rizika ako napr. problem s otehotnenim alebo potrat? Dakujem

    Dobrý deň,
    závisí na type infekcii, ale určite je potrebné ju preliečiť, pretože aktivovaný imunitný systém môže ovplyvňovať plodnosť.
    Avšak často sa za infekciu nesprávne berie aj bežná normálna pošvová flóra.