• snaženie sa o bábätko po spontannom potrate

    , Autor: Matox1

    Dobrý deň s manželom sme sa snažili o bábätko 6 rokov a v apríli som ostala tehotná bolo to niečo nádherné sama som tomu neverila no nakoniec 29.7.23 som mala spontanny potrat sama som všetko porodila a nečistili ma bola som 16+5 tt ,chcela by som sa informovať či sa môžme ďalej snažiť o bábätko hneď po prvej ms ak mi po 600 nedeli potvrdia ze je všetko v poriadku ,chcela by som sa opýtať aj na iný názor ako len môjho gynekológa ďakujem

    Dobrý deň,
    ak nebolo prevedené čistenie maternice, je možné v podstate otehotnieť hneď po ďalšej menštruácii.
    Na druhej strane je Vaša anamnéza závažná (6 rokov neplodnosť, potom potrat v II. trimestri), v závislosti od priebehu tohto potratu (nedostatočnosť krčka maternice, alebo infekcia) by bolo možné previesť opatrenia na zníženie rizika opakovania.