• Lutealna faza

    Dobry den, poterbovala by som od Vas jednu radu podla vsetkeho mam kratku lutealnu fazu. Meriam si bazalnu teplotu uz 3 mesiace. Posielal som grafy do LPP kde mi to potvrdili. Dlzka mojich cyklov je 28dni ovulaciu mavam tiez v poriadku to mi zistoval moj Ggynekolog, ale zistila som, ze od ovulacie do menstruacie mam len 10 maximalne 11 dni, co je asi na uhniezdenie vajicka dost malo, vzdy to vyzera dobre teplota krasne stupa na 37 mavam asi tyzdnove bolesti vajecnika, ale potom to vzdy pride. Nevedeli by ste mi prosim Vas poradit nieco na predlzenie LF. Beriem Calibrum Baby Plan. Mam na mysli nieco volne predajne nie na predpis. Dakujem a zelam pekny den

    Dobrý deň,
    je to zrejme celé nezmysel, nepíšete čo je hlavným problémom, prečo sa takto trápite a pozorujete.
    Ak sa Vám nedarí otehotnieť dlhšie ako 2 roky, potom je vhodné komplexné vyšetrenie, ak je to kratšia doba, tak otehotniete vtedy až sa prestanete takto stresovať a sledovať.