• Nemozem otehotniet.

    Dobry den. Potrebovala by som radu. V novembri 2008 mi laparoskopiou robili cystu na pravom vajecniku a pridechodnost vajcovodov. Zistili ze pravy vajcovod je neprechodny v plnom rozsahu. V decembri 2008 som otehotnela po roku a pol snazenia, ale v januari 2009 som potratila.Teraz v auguste som mala opat cystu na lavom vajecniku. Opat laparoskopia. Moj lekar mi povedal aby som este rok pockala s otehotnenim, ale ja fakt uz neviem naco mam cekat. Uz cakam dva roky a okrem laparoskoie mi ine vysetrenia nerobil. Vraj az ked potratim aj druhykrat, ale mne sa nedari ani otehotniet. Poradte mi porosim co mam robit alebo na koho sa mam obratit.Voipred velmi pekne dakujem.

    Dobrý deň,
    to že sa Vám podarilo otehotnieť znamená, že je veľká šanca, že sa Vám to podarí bez liečby. Snažte sa naďalej a až sa Vám rok nebude dariť (resp. Rok po potrate) potom má význam niečo riešiť.