• potrat

    Dobry den. Po prvy krat som otehotnela, sla som na potrat mam ho uz po roku teraz planujeme smanzelom babetko asi uz rok nedari sa nam. Lekar mi predpisal duphaston ktory beriem mesiac ale nic . doktor mi povedal ze uvidime po troch mesiacov ako to bude. no zatial nic. Mozte mi poradit co je pricinou ze nemozem otehotniet. doktor mi povedal ze som v poriadku trochu mam malu maternicu , a vajicka mam vporiadku mam ich velke atd.. prosim poradte mi , je este sanca?

    Dobrý deň,
    jeden krát ste bez problémov otehotnela, ale dieťa Vám v tom čase nevyhovovalo a teraz by ste chcela aby Vám lekári pomohli otehotnieť, lebo už Vám to momentálne vyhovuje,ak tomu dobre rozumiem.
    Je potreba sa snažiť aspoň 2 roky, dovtedy žiadna liečba nezvyšuje šancu na otehotnenie, ak máte nadváhu mala by ste schudnúť. Dúfam, že keď sa Vám to už teraz podarí, dieťaťu dáte šancu na život.l