• Nerastú mi vajíčka

    Dobrý deň doktor chcela by som sa spýtať s manželom sa pokúšame o dieťa už 3roky. U gynekológovi som išla po roku na vyšetrenie aby zistil prečo nemôžem otehotnieť. Výsledky ukázali že mi nerastu vajíčka. Bola som na laparoskop ii. Prešlo rok a nič. S manželom sme navštívili sanatórium pre liečbu neplodnosti v Košiciach.Po všetkých vyšetreniach zistil ,že chybne sme obaja. U manžela zistili,že ma malo spermii okolo 20 miliónov.Doktor nám povedal ,že jedinou možnosťou je umele oplodnenie (IVF). Vyskúšali sme a oplodnenie sa nepodarilo. Nepodarilo sa to ani po druhy krát. PO troch mesiacoch som bola za gynekológom spýtať sa či sa dá ešte niečo urobiť. Navrhol nám aby sa išiel manžel vyliečiť. Navštívili sme urológa - urobil mu všetky vyšetrenia a povedal,že sa to dá liečiť. Nasadil mu tabletky PROVIRON. Aby mne narástli vajíčka predpísal mi glostibegyt a mam užívať FEMIBION. Moja otázka na Vás je či môžem otehotnieť a či mi Femiboin pomôže. a aká šanca je že otehotniem Čí mam skúšať alebo nie. Vopred vám ďakujem

    Dobrý deň,
    úspech uvedenej liečby je pochybný, samozrejme je teoretická šanca, že sa Vám to podarí, ale osobne si myslím, že najvačšiu nádej Vám poskytuje IVF.