• potrat

    Dobry den , ja som Vam uz pisala ohladom otehotnenia , naposledy ste mi poradili test , samozrejme tak som to aj urobila a tehotenstvo sa potvrdilo nasledne som bola u svojho gynekologa ten to potvrdil , no po dvoch dnoch od potvrdenia som zacala krvacat a hned som letela k dokimu , nasadil mi lieky Dicynone , duphaston, kanavit a ascorutin , no bohuzial po troch tyzdnoch na jednej s kontrol povedal ze bohuzial ale neda sa nic robit a vypisal mi papire na kyret . V prepustacej sprave mam napisane :DG: Grav.m.II,Metrorrhagia levis,Residua post Ab
    OP: H:8:S:8-revisio cavi uteri
    mozte mi to vysvetlit ?, cakame este vysledky z histologie , odporucal ma na vysetrenia na imunologii a hematologii .Dakujem pekne
    sem tam mam bolestive podbrusko ako pri menstruacii ale to pripisujem k stahovaniu v maternici , a este spinim .rozmyslat o dalsiom tehotenstve by bolo rozumne asi az po vsetkych vysetreniach

    Dobrý deň,
    ak je to prvý potrat, tak žiadne vyšetrenia netreba, je to nomrálne, že sa nezdravá tehotnosť potratí, vyšetrenie sa robia až po 3. potrate, aj tak sa na nič nepríde.
    NOrmálne sa snažte znova otehotnieť.