Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Petéchie

    , Autor: mongi

    Dobrý deň,
    moj 4m syncek prekonal Covid 19. Po prekonani choroby sa mu začali robiť po telíčku drobné bodky . Na vyšetrenie krvi sme boli a ta je v poriadku.
    Chcem sa spýtať može to spolu súvisieť?
    Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem aké sú tie bodky. V každom prípade o tom treba informovať detského lekára, byť s ním v kontakte, prípadne dieťatko znova lekár skontroluje.