Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • červené bodky

    Dobrý deň, môjmu 14 mesačnému dieťaťu sa začali na tele (konkrétne na krku a pod pazuškami) objavovať podkožné drobulinké červené bodky, kt. po pár dňoch zhnednú a potom zmiznú (ako pri "cucfleku"). Čo to môže znamenať alebo signalizovať?
    Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Môžu to byť drobné podkožné krvácania, petechie. Navštívte vašu lekárku.