Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • odpovede na otázky

    dobrý deň pani doktorka,píšem aj za kamarátku-chceli by sme sa opýtať-asi pred dvoma týždňami sme Vám (ja už opakovane) zaslali otázky s názvom: "zadržiavanie stolice u ročného dieťaťa" a "zachrípnutie" .Dodnes sme na ne však nedostali odpoveď.Je jasné,že máte veľa otázok,chápeme,že ste zaneprázdnená,a preto sa pýtame,dočkáme sa ? Už veľakrát ste nám poradili,pomohli,preto aj teraz netrpezlivo čakáme na Vašu cennú radu.
    ďakujeme

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Otázky doodpovedávam, preto je poradňa ja uzatvorená a postupne sa ku každej dostanem.