Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Zvysene teploty

    Dobry den, nasa dcerka ma 14 mesiacov, od 10.mesiaca pretrvavaju zvysene teploty, do 37.5. Nasa detska pediatricka dcerke zobrala krv a zistila, ze ma zvysene leukocyty-14,8. Robila odbery opakovane, leukocyty boli niekedy az cez 18. Chodili sme po roznych vysetreniach, nikde nezistili pricinu. Mohli by ste mi poradit, co dalej? Vysetrenia boli robene u kardiologa, hematologa, gastroenterologa, endokrinologa a aj na krcnom. Dakujem velmi pekne za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je potrebné dieťa naďalej sledovať, merať jej teplotu, občas vyšetriť moč. V jednotlivých poradniach odborníkov vám iste povedali, kedy a pri akých ťažkostiach máte znovu prísť. Určite by som sa držala ich rád.