• Hluk

    Moze byt nebezpečne vystavenie bábätku v brusku (som v 7 mesiaci) hluku v škôlke, kde deti vedia spraviť veľký hluk.

    Hrozí niečo bábätku? Cca tak 1-2 hodinky denne mesiac, dva v kuse?

    Veľmi pekne dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, plod je v maternici dobre chránený, ani hlasnejšia vrava na tehotenstvo nemá vplyv. Nemusíte sa obávať.