• silný hluk

    Pán doktor ešte sa musím spýtať akurát mi robia klímu na dome a strašný hluk bol pri mne vŕtali tak hlučno že susedia to počuli tým že som bola vystavená tak blízko hluku tak sa chcem spýtať či je dôvod na obavy alebo môžem byť pokojná.Lebo ten robotník mi povedal že to má 160 decibelov bola tá ako zabíjačka alebo motorová píla zapnutá pri mojich ušiach aj mala so sebou hádzala ako bláznivá. Tak sa chcem spýtať či je dôvod na obavy nebývam takto vystavená hluku ale teraz sa stalo trvalo to hodinu alebo pol hodinu. Môže mi mala ohluchnut alebo môže sa niečo stat? Lebo som pomáhala vysávať tak som bola priamo pri zdroji. Ďakujem za odpoveď trvalo to pol hodinu hodinu....

    Dobrý deň, k ohluchnutiu nedôjde a myslím si, že sa nič nestane, len celkom nechápem, prečo ste stáli priamo pri robotníkovi. Vysávanie by počkalo. Ak nemáte žiadne ťažkosti, odsledujte si to. Do budúcna treba trošku viac rozmýšľať, budete matkou, takže trošku viac zodpovednosti a triezveho rozumu.