• Koncert

    Dobrý deň.Poprosím o váš názor. Včera sme boli s mužom na koncerte Hans Zimmer. Keď sme šli odtiaľ sa ma manžel spýtal či tá hlasná hudba a ten hluk nejak nemohli ublížiť bábätku. Mňa to vôbec nepadlo.. niekde som aj čítala že z toho môže ohluchnúť..???? čo myslíte ? Vplýva to nejak na jeho ušká v bruchu? Teraz mám stres že sa mi narodí malinký hluchý som 37tt. Môžno blbá otázka.. no nejak mi to vŕta hlavou..ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, ak ste nemali obrovský reproduktor namierený oproti sebe, na tehotenstvo to nemá vplyv.