• Hlasna hudba v tehotenstve

    Dobry den pan Dr.,mam otazku, prenika k plodu hlasna hudba alebo je to tlmene?Totiz som v 20tt a vcera som bola v miestnosti kde hrala dost hlasna hudba nezdrzala som sa tam velmi dlho, mozno max 20min ale aj tak, mohlo to mat tak cca 90-95db,? Mozno…skodi takyto hluk plodu?Ale to musi byt viac hlasne aby to malo nejaky vplyv? vtomto tyzni? Alebo mozem byt kludna…dakujem pekne

    Dobrý deň, ak ste nestáli priamo pred reproduktorom a všetká intenzita vibrácií nesmerovala na brucho, na tehotenstvo to žiaden vplyv nemalo. Plod je v maternici chránený, aj pred otrasmi. Nemusíte sa obávať.