• Bolesti v podbrusku

    Dobrý deň,
    som v 14+2tt a dnes od obeda mam bolesti v podbrusku. Bolesti som mala uz skor, ale skor take obcasne, ktore stale presli po niekolkych minutach, max po hodinke, no teraz to je od jednej raz intenzivnejsie raz menej, nepomaha klud. Bolesti su v podbrusku v strede, skor pichlave, krce nemam, citim taky diskomfort pri zmenach polohy, pri chodzi, sadani na toaletu a vstavani…poradnu mam o 3 dni. Ine tazkosti nemam. Moze to byt napriklad plnymi crevami? zacalo mi to bezprostrednej po obede. Dakujem.

    Dobrý deň, môže sa jednať iba o pocity z naťahovania a napínania väzov závesného aparátu maternice, keďže sa maternica zväčšuje každým dňom. Skúsiť môžete užívať magnézium, zo začiatku v dávke 3x1 tabletka denne. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností kontaktuje Vášho obvodného gynekológa aj skôr.