• Bolesti

    Dobrý večer, som momentálne od zajtra v 7 týždni tehotenstva. Keď som bola prvý krát v 6 týždni na kontrole bolo všetko okej, videli sme už aj ako bije srdiečko. Beriem magnerot na bolesti. Moja otázka znie je okej keď stále pociťujem miere bolesti v podbrušku a v oblasti slabín v ľavom alebo pravom vaječníku. Pripadne také pichnutie alebo mám pocit rezanie. Je to pohode aj keď bolo zatiaľ všetko okej na poslednej kontrole. ??

    Dobrý deň, podľa opisu sa u Vás môže jednať o cítenie naťahovania väzov závesného aparátu maternice pri zväčšovaní sa maternice vplyvom jej rastu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.