• Tehotenstvo

    Zdravím som v 10tt a vyfajcim za deň aj 8 cigarety potom má boli pri bokoch ako keby tlači je to normálne ?nechcem fajčiť ale neviem odstupovať ešte viac mi chuti alo dakedy

    Dobrý deň, fajčenie v tehotenstve nie je úplne ideálne. Je to rizikový faktor. Na tehotenstvo má viacero negatívnych účinkov. Spomínané bolesti v podbrušku sa po fajčení môžu vyskytovať, nakoľko fajčenie má vplyv na cievy.