• Prestala som mať nevoľnosti

    Dobrý deň, som v 11tt a už som dva krát potratila, tak sa teraz bojím asi všetkého... Chcem sa opýtať, stále mi bolo zle a mala som stále bolesti v podbrušku. Síce je to len od včera ale mam strach, včera už neboli žiadne nevoľnosti ani únava a ani bolesť pod bruškom necítim... Bojím sa či je všetko v poriadku, keďže už necítim tie nevoľnosti... Či to náhodou nie je zamlcany potrat... Alebo je to normálne.. Ďakujem

    Dobrý deň, tehotenské nevoľnosti väčšinou netrvajú celé tehotenstvo, väčšinou tak do 12. týždňa tehotenstva, niekedy aj počas II. trimestra. Je to individuálne u každej ženy. Ustátie nevoľností nemusí znamenať nič zlé. Ak však už u Vás došlo dvakrát za sebou a nemáte ešte deti, vhodné je u Vás realizovať minimálne hematologické a endokrinologické vyšetrenie. Pri nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.