• Bolesti v podbrušku

    Dobrý deň,
    rada by som sa opýtala ohľadom bolesti v podbrušku v 12.týždni tehotenstva. Bolesti ma trápia už od začiatku tehotenstva. Posledný týždeň je viac bolestivý. Užívam magnezium. Bola som aj v nemocnici na sone, kde mi povedali, že je všetko v poriadku. Z čoho môžem mať silnejšie bolesti v pobrušku? Bolesti mám hlavne počas chôdze. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, pichavé alebo tlakové bolesti, najmä po stranách podbruška alebo v pošve často súvisia s naťahovaním väzov závesného aparátu maternice pri zväčšujúcej sa maternici. Ak boli výsledky všetkých vyšetrení, ako aj USG v poriadku, nevidím dôvod na obavy. Odsledujte si to.