• Bolesť

    , Autor: Joko

    Dobrý deň. Som v 5tt po KET. Ked som v klude tak pocitujem tlak v podbrusku a akokeby teplo v podbrusku. Neviem opisat ten pocit ale niečo ako teplu maternicu. Ed chodim alebo som v pohybe tak necitim nic.Užívam utrogestan 3x denne. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, maternica sa počas tehotenstva každým dňom zväčšuje, čo môžete pociťovať ako mierne pnutie v podbrušku. Odsledujte si to. Pokračujte v liečbe a postupe podľa odporúčaní lekárov centra asistovanej reprodukcie.