• Tehotenstvo

    , Autor: .,.,.,.,.

    Dobrý deň, je možné že som tehotná? S partnerom som nemala síce vaginálny styk ale prešiel iba trochu po povrchu a nebol ani hotový(3.6), Menštruáciu som mala pár dní na to a potom aj nasledujúci mesiac, pribrala som a bojím sa že som otehotnela je to možné?

    Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij
    Dobrý deň, za daných okolností, ak nedošlo k pohlavnému styku a mali ste už dvakrát mali, je tehotenstvo nepravdepodobné. Príčin nárastu hmotnosti môže byť viacero. Odsledujte si to.

    Dobrý deň, ako som Vám už písal, za daných okolností, ak ste nemali pohlavný styk a navyše ste už mali dvakrát aj menštruáciu, tehotná nie ste. Zmena hmotnosti je spôsobená niečím iným.