• Tehotenstvo

    Dobrý deň spravila som si test a je pozitívny. Ale poslednú menštruáciu som mala 12.6. a podľa toho by som mala byť v 5 týždni boli ma podbrusko ale nekrvacam nič keď som volala s svojmu gynekológovi dal mi datum na 5.8. kontrola prvá ale keď má boli podbrusko moc nemoze sa jednať o mimo maternice tehotenstvo bojím sa práve toho. Ďakujem vopred za odpoveď pán doktor

    Dobrý deň, tak jednoznačne sa vylúčiť mimomaternicové tehotenstvo, ale v začiatkoch tehotenstva je pobolievanie podbruška pomerne časté. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa aj skôr.