• Výsledky triple testu

    , Autor: svetlana18

    Dobrý deň,

    som na začiatku 17 týždňa tehotenstva. Dnes mi oznámili výsledok triple testu. Vyšiel mi pozitívny výsledok na DS 1:180 a rázštep 1:5400. Samozrejme, sestrička ma utešovala, že to nemusí nič znamenať, že tie hodnoty sú vzhľadom na vek také (38 rokov). Idem teda aj na trisomy test. Chcem sa opýtať na DS som čítala veľa. A však na rázštep na neviem dopátrať, aké hodnoty sú optimálne. Teda,či mám veľmi zlé hodnoty. Na sone bolo zatiaľ všetko v poriadku a morfologické ma čaká skoro o mesiac. Veľmi sa obávam.

    Dobrý deň, na základe výsledkov odporúčam realizovať Trisomy test a na základe výsledkov postupovať ďalej. Morfologické USG absolvujte podľa odporúčaní.