• Cervikometria

    , Autor: Denisa93

    Dobry deň pred tyždnom som bola hospitalizovana v 27 tyzdni s dvojvaječnymi dvojičkami pre slaby spoting pri vaginalnom sone mi napisali cervikometria 3,5cm naznač funel 8mm v tvare V. čo to znamena?

    Dobrý deň, dĺžka krčka je u Vás 35 mm, z toho z vnútornej strany je krčok 8 mm pootvorený, takže funkčná dĺžka krčka je 27 mm. Nemusíte sa obávať, pri nejasnostiach je najvhodnejšie sa pýtať vyšetrujúcich lekárov.