• Príznaky

    , Autor: Kukuricka

    Dobrý deň je normalne že počas a po ovulácie ma bolia prsia ? A ešte mám taký krémovo biely výtok môže to byť nejaký príznak tehotenstva ?

    Dobrý deň, áno, spomínané ťažkosti môžu byť spôsobené ovuláciou. Odsledujte si to. Ak však nie je vylúčené tehotenstvo, pri meškaní menštruácie 14 dní si realizujte tehotenský test.