• Kvapôčky lásky

    , Autor: Kukuricka

    Dobrý deň dá sa otehotnieť ak mal partner na žalúdi kvapôčky lasky a žalúdok sa mi trel vagínu a ja som sa pri Tom spravila a som ešte panna či sa mohli nejako tie kvapôčky dostať do mňa a či by som tak mohla otehotnieť bolo to len povrchové obtieral ho len hore prosím vás môžem takto otehotnieť ? Prosím odpiste čom skôr ďakujem

    Dobrý deň, ak ste nemali pohlavný styk a nedošlo k zaneseniu či už prostatického sekrétu alebo ejakulátu do pošvy, tehotná nebudete.