• Prosím odpiste

    , Autor: Kukuricka

    Dobrý deň vážne som strašne zúfalá to trenie povrchovo bolo presne v deň mojej ovulácie keď som sa pri tomto spravila nemohla som to nejako stiahnuť dnu tie kvapôčky lásky prosím odpovedzte prosím ....už je to asi týždeň a mám o dve čísla väčšie prsia A hrckave a bolestivé ide so mňa taký biely krémový výtok prosím poraďte mi prosím za týždeň mám dosť teraz neviem čo to je či pms alebo tp

    Dobrý deň, ak ste nemali pohlavný styk, tehotná nebudete, skôr sa podľa príznakov jedná o predmenštruačný syndróm, prípadne o vaginálnu infekciu, ale takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Odsledujte si to, aj keby ste boli tehotná, nenarobíte s tým nič. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.