• Nevoľnosti

    , Autor: zizzi

    Dobry den, pan doktor, chcela som sa spytat, ci sa da zvracaniu v tehotenstve nejakym sposobom predist; lepsiou stravou, ovocim, pitnym rezimom... Niekde na internete som nasla ze Pyridoxin vraj tomu pomaha, no neviem, do akej miery a ci vobec. Tehotenstvo je pre mna obdobie velkych zmien, co je pochopitelne, ale jedneho, coho sa desim je to zvracanie, preto, ak sa da, chcem urobit vsetko, ak je to mozne vyhnut sa tomu. Dakujem krasne.

    Dobrý deň, vyhnúť sa prípadnému vracaniu v tehotenstve sa prakticky nedá. Konzumáciou stravy bohatej na minerály a vitamíny (aj spomínané B vitamíny), ako aj pravidelným prísunom tekutín, po menších množstvách, ale často, môžte napomôcť, ale ešte nič Vám to nezaručuje. Určite sa však ničoho nedeste, nemá to vôbec zmysel. Ostaňte pokojná.