• Infekcia

    , Autor: lucka-151

    Dobry den, poprosim o Vas nazor vzhladom k mojej stale prebiehajucej infekcie,bola som liecena macmirorom a fluozimom a stale sa mi vracia ta ista infekcia doktor mi predpisal nejake cipku ktore mi musia vyrobit v laboratorium,recept je pisany rucne nejaky framyzoini,su v 30 tt bezpecne,nakolko mi sestricka podala recept a k doktorovi som sa nedostala ,alebo co mi este ako prevenciu odporucate? Sprchujem sa len vodou nepouzivam ziadne mydla.
    S pozdravom Lucia

    Dobrý den, podľa všetkého Vám lekár predpísal Framykoinové čipky (Globuli cum Framykoini), ktoré obsahujú dvojkombináciu antibiotík. V tehotenstve nie sú kontraindikované, pôsobia len lokálne. Skúsil by som ešte Clogin vaginálny výplach a užívanie vaginálnych probiotík.