• potrebovala by som poradit

    , Autor: alchemilka1234

    chcela by som poprosiť vo Vaše rady, že či by som mohla ostať tehotná. S priateľom sme nemali sex len sme sa hrali, som sa hrala s jeho penisom. Som mu urobila dobre tak, ze potom z neho vysla tekutina. potom som prestala. utrela som si ruky, za ten cas som sa obliekli, pozerali este nieco na nete. A potom som sla na zachod , na malu potrebu, je mozne sa nieco do mna dostalo, z nepozornosti, ze napr. som si zle utrela ruky alebo tak?

    Dobrý deň,
    ak sa ejakulát nedostal do pošvy ani na okraj vášho genitálu ani ste nič -prsty a podobne nemanipulovala v okolí vášho genitálu počas malej potreby na toalete, nie je pravdepodobné, že by sa spermie dostali do vášho vnútorného genitálu, zrejme by tak nemalo dôjsť k oplodneniu.
    S pozdravom