• Chripka

    , Autor: Michaela1994

    Dobrý deň.potrebovala by som poradiť.moj syn už pomaly týždeň je chory zo škôlky ho poslali domou z vysokými horuckami na druhý deň som si všimla ze sa mu objavujú vyrážky takže dostal ovcie kiahne.okrem toho má zapal očných spojiviek a chrípku.ja som v 27.tyzdni a už 3.den soplim a mam bolesti v hrdle aj ja.davam si morskú vodu na nadchu keďže pri fukani mam silne žlté hlieny a na hrdlo mi dali dr.weiss sprej.davam si paralen keďže prvý deň som mala aj horúčku a zimnicu.chcem sa opýtať v tomto tehotenstve ma postihlo dosť takýchto nepríjemnosti a obávam sa ci to nebude mať dopad na moje nenarodené dieta z hľadiska aj tejto chrípky.pri pasovom opare ste ma ukludnil a potom ma uistil aj gynekolog ze je všetko okej.len každá matka sa bojí o svoje dieťa
    Ďakujem vopred za odpoveď

    Dobrý deň, problém by mohol nastať, ak by ste mali ťažký a komplikovaný priebeh ochorenia. Za okolností, ak máte iba mierne prejavy, by to na tehotenstvo nemalo mať zásadný vplyv.