• lactofeel

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň,
    som v 24tt a asi pred dvoma týždňami mi dr predpísal na základe svrbenia a pálinia "tam dole" gynazol. Posledné dni mám pocit, akoby sa mi to začalo vracať. Chcela by som sa spýtať, ci môžem použiť Lactofeel ako prevenciu, pripadne či by ste mi vedeli poradiť, ako ho dávkovat - ci je nevyhnutné aplikovať všetkých 7 dávok po 24 hodinách

    Dobrý deň,
    v gravidite je každá infekcia potencionálnym rizikom predčasného pôrodu či potratu, preto je nutné každú infekciu preliečiť. Doporučujem preto využívať všetkých 7 dávok.