• svrbenie a opuch po zinnate

    , Autor: andi1988

    Dobry den chcela by som sa spytat som v 15 tt tehotenstva a na nalez v moci Klebsiella mi predpisal gynekolog atb Zinnat na 10 dni. Dnes ho uzivam 7 den a aj napriek uzivaniu probiotik peroralne a lactofeelu mi vcera zacalo silne svrbenie v posve a mierny opuch. Skusila som sedavy kupel v hypermangane ale v noci bolo svrbenie velmi intenzivne.Neviem ci to moze byt sposobene zinnatom a neviem ci sa jedna o bakterialnu alebo kvasinkovu infekciu nakolko vytok som zatil nepostrehla. Chcem sa spytat k doktorovi viem ist najskor zajtra pretoze dnes nerobi, ale mam doma krem macmiror ci ho mozem ako prvu rychlu volbu pouzit a ci bude babo v poriadku popri takychto tazkostiach. Dakujem Vam za radu

    Dobrý deň, spomínané ťažkosti môžu byť spôsobené antibiotikami. Macmiror užiť môžete, ale ak navštívite obvodného gynekológa a ten bude chcieť urobiť výter, ten bude kvôli užitiu Macmiroru skreslený. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.