• Probiotika

    , Autor: Katkacer92

    Dobry den,

    Ake cipky by ste odporucili v tretom trimestri na obnovu posvovej flory? Uzivam iba biopron 9 premium, ale chcela by som nieco aj vaginalne.. Skusala som lactofeel gel, lebo mi to odporucili v lekarni, ale BRUTALNE ma od neho stipalo. Takze mi nevelmi vyhovuje...

    Dakujem.

    Dobrý deň, na trhu je obrovské množstvo voľnopredajných preparátov vaginálnych probiotík. Každej žene vyhovuje iný preparát. Najlepšie Vám poradia v lekárni, kde majú lepší prehľad o aktuálnej ponuke vaginálnych probiotík, ako aj o ich prípadných vedľajších účinkoch, s ktorými sa ženy podelia.