• Jenamazol

    Dobrý deň,

    Ďakujem za odpoveď. Ako často si môžem dávať Jenamazol ? Ak nerátam také tie jednorázové aplikácie, tak dlhodobo som si ho nedávala dlhšie. Musí tam byť nejaký rozostup ? Kebyže aj náhodou nemám mykózu, neuškodí to ?
    Od 23.5. Som si dávala Lactofeel na 8 dní. Môžem teraz zas začať s probiotikami ? Akými a ako často ? Napríklad ten Lactofeel, naposledy som aplikovala 23.5. Teraz zas môžem 8 dní ?

    Ďakujem

    Dobrý deň, na trhu je veľa druhov vaginálnnych probiotík, od Gynimun, Gynophilus, Gyntima, ... môžete si ich aplikovať aj dlhodobejšie, prípadne si realizovať 10 - 12 dňovú kúru a následne si preventívne aplikovať 1x týždenne. Jenemazol nemá zmysel aplikovať dlhodobo, pár dní za sebou však môžete. Záleží od okolností, ťažkostí, ...