• Plodne

    Mám menštruáciu minulý mesiac od 3.7 do 7.7 a tento mesiac od 1.8 do 4.8 tak kedy mám plodné dni ?v tých plodných dní je pravda že sa dokážu spermie vydržať v pošve 5 dní? Či je to mýtus? Ďakujem

    Dobrý deň, väčšinou, za oprimálnych podmienok, spermie vydržia 48 až 72 hodín, nie však v pošve, ale v maternici.