• Aniball

    , Autor: Katlyna01

    Dobrý deň, začala som cvičiť so zdravotníckou pomôckou Aniball, pár dni sa mi podarilo cvičiť bez komplikácií. Po niekoľkých dňoch som po vytlačení balónika len s obvodom 18cm začala krvácať. Utekala som na urgent čo sa deje, keďže v krvi boli aj dve väčšie zrazeniny čerstvej krvi. Tam mi potvrdili moje tušenie,že som sa balonikom iba poranila pri vstupe. Odporúčanie bolo dva dni si dať prestávku s cvičením, aby sa ranky zahojili a môžem pokračovať. Prestávku som dodržala a začala znova cvičiť s tým,že už dva dni za sebou sa mi stalo,že len pri vstupe balonika pri úplnom vyfuknutí začnem krvácať. O chvíľu budem končiť 38tt. Napriek tomu sa chcem spýtať, či je možné pokračovať v cvičení aj napriek tomu, že stále po zavedení baloniku krvacam a či toto krvácanie nemôže ublížiť bábätku. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, krvácanie z poranení pošvy plodu neublíži, ale ak ste iba na obvode 18 cm, nemá zmysel ďalej navyšovať obvod, ale skúsiť znížiť obvod a bezpečne balónik vytlačiť. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.