• Anibal

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať som v 38 tt,už cvičim s anibalom skoro dva týždne dnes som bola na kontrole a povedali mi že som otvorená na 1,5cm , môžem naďalej do pôrodu cvičiť s anibalom?
    Zabudla som sa na to spýtať. Ďakujem pekne .

    Dobrý deň, áno, môžete pokojne s cvičiť aj naďalej. Ste už prakticky v termíne, ak by sa aj pôrod rozbehol, nič sa nedeje. S Aniballom sa odporúča začať cvičiť po ukončenom 36. týždni tehotenstva (36+1 tg), kedy sa už v prípade odtoku plodovej vody, či nástupu kontrakčnej činnosti nejedná o predčasný pôrod.