• Anniball

    , Autor: Vikit

    Dobrý deň pán doktor, chcela by som sa opýtať, či môžem používať anniball a malinik, keď ma dnes prepustili z nemocnice, lebo mám ukončený 36 tt. v nemocnici som bola hospitalizovaná od 32+5 kvôli pokročilému nálezu (otvorená na 3cm) a riziku predčasného pôrodu. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, po ukončenom 36. týždni tehotenstva sa už v prípade rozbehnutia pôrodu nebude jednať o predčasný pôrod. Aniball môžete používať. Samozrejme, pri vytláčaní balónika môže dôjsť napríklad k prasknutiu plodových obalov a odtoku plodovej vody, na čo by ste mali byť upozornená.