• ovulacne testy

    dobry den pani doktorka s manzelom sa pokusame o babo robila som si ovulacne testy od 11dc menzes mam od 28 do 31 dni minuli mesiac vsak zahaproval a prisiel az na 39dc no to bolo asi tym ze som bola chora a mala som vysoke horucky .mam 24rokou manzel ma 28 obaja berieme kyselinu oistovu uz 3mesiace a vitamin e ja 100mg 3krat denne a manzel 200mg raz denne. na 17dc mi ukazal test dva ciarky no jedna bola slabsia a na 20dc to iste inak dnes mam 21dc a na teste bola iba jedna ciarka .robila som si ich vsdy o 10:30 doobedu a predtym som dva hodiny nepila .chcem sa spytat ci som mala ted aoculaciu kedze te ciarka bola slabsia nebol to duh bolo ju normlane vidiet len bola slabsia ako kontrolka .a ci tieto vitaminy mozu ovplivnit vysledok .s manzelom sme maly uz 13 nechranenych pohlavnych stykou .viem ze ovulujem lebo minuly meiac som bola u doktorky na 26dc a to vravela ze ovulacia prebehla z laveho vajecnika .len som chcela vediet kedy asi presne no tie testy ma len zmiatly .mame uz jedneho trojrocneho synceka .dkaujem za odpoved

    Dobrý deň,
    vitamíny ktoré užívate určite neovplyvnia výsledok ovulačnéh testu, no bohužial s ovulačnými testami nemám dobré skúsenosti, veľmi často sú nepresné a nedá sa na nich spoľahnúť. Bohužial úplne presne vám to povie len ultrazvukové vyšetrenie a odber krvi na hormóny.