• Menštruácia mešká

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať môžem byť tehotná ak poslednú menštruáciu som mala ešte 20.11,cyklus mám 34 dňový ......ovulácia mi mala prebehnúť okolo 10.12 ale robila som si ovuláčne testy a ovuláciu som mala posunutú o týždeň v ako týždni by som mala byť ak by som bola tehotná ? Robila som si aj tehotenské testy avšak druhá čiarka na teste bola bledsej farby .(tzv "duch")v taktom to čase meškania by som mala mať pravdepodobne úplne viditeľné dve čiarky na teste ?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, spomínaný "duch" môže byť pozitívny tehotenský test. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe USG vyšetrenia, prípadne odberu krvi na beta HCG jednoznačne potvrdí alebo vylúči tehotenstvo a určí ďalší postup.