• Visanne

    , Autor: Volk

    Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať. Môžem užívať spolu lieky visanne a Indonal Forte. (Môja diagnóza endometrioza, cysta vajecnikov, fibroadenóm prsnikov). Ďakujem.

    Dobrý deň, spomínaný hormonálny preparát a voľnopredajný doplnok výživy si navzájom nebránia v účinku. Môžete ich užívať súčasne.