• Krvacanie po menštruácii

    , Autor: Zumizana

    Hormonálnu liečbu som absolvovala po každej operácii a to 3-6 mesiacov liekom Vissane.

    Dobry deň, za týchto okolností sa môže opäť nasadiť Visanne alebo Endovelle, prípadne sa dá uvažovať aj o zavedení vnútromaternicového telieska. Záleží aj od Vašich reprodukčných plánov. Ako som Vám však už písal, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Vhodné je navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vás eventuálne vie nasmerovať do centra, či na kliniku, kde sa liečbe endometriózy venujú. Na Slovensku je viacero špecialistov a odborníkov na endometriózu.