• Výsledky vyšetrenia

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň,
    ďakujem Vám za odpoveď. Nález erytrocytov bol zo steru. O zápale neviem, ale často ma bolia kríže a podbruško, mám neznesiteľné bolesti pri menštruácii, ktoré mi vystreľujú do pravého boku a pravého stehna. Vždy som mala bolesti, ale naposledy to bolo naozaj na nevydržanie, aj keď som užila čípky Indometacin.

    vdomnievam sa ze chlamydiova infekcia by tym padom mala byt urcite preliecena
    dop.konzultáciu s vasim obvodnym lekarom, na zvazenie antibiotickej liecby
    infekcia vam moze sposobovat vyssie uvedene tazkosti
    s pozdravom