• 31 tt a bránka na špičku prsta

    , Autor: Jojka26

    Dobrý večer,
    chcela by som Vás poprosiť o vysvetlenie. Som v 31 tt tehotenstva a kvôli falošným kontrakciam som skončila na pohotovosti. Tam mi podali magnezium cez infulziu a pustili ma domov. V správe som mala napísané že vaginálne hrdlo pevné a bránka na špičku prsta a že malý tlači hlavičkou na bránku, nič viac som sa nedozvedela. Viete mi prosím vysvetliť čo to znamená?

    Dobrý deň, ak Vás pustili domov, nález bol v poriadku a nebola potrebná ďalšia ústavná liečba. S opisu mi nie sú zrejmé výsledky vyšetrenia. Nález pre špic prsta v 31. týždni tehotenstva nič neznamená. Plod je podľa opisu otočený hlavičkou dole. Postupujte podľa odporúčaní lekárov. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.