• Styk

    , Autor: Sanika777

    Dobrý deň užívam antikoncepciu už 4 mesiace, mala som 7 dňovú pauzu od antikoncepcie a v prvý deň dalšieho užívania som mala nechránený styk. Môžem.bit tehotná?ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za daných okolností a za predpokladu pravidelného a správneho užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie ste plne chránená, môžete mať pohlavný styk aj s ejakuláciou do pošvy a tehotná nebudete. Pokračujte v pravidlenom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.