Poradňa detského psychológa

Na otazky odpovedá psychologicka.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá

  • len do plienok

    , Autor: karina

    Dobrý deň Mgr.Ing. Kašáková!

    Poradte my prosím!
    Môj synček bude mať už 3 roky a nechce sa kakať len do plienok. S cikaním je všetko ok, lebo to už urobí sám aj do nočníka aj do WC, ale kakať nechce len a len do plienok. Ako mu mám povedať, že nie do plienok kakať? Všetko už som urobila aj hudbu hrajúci nočník som kúpila, ale nič sa nestalo:CC

    Odpovedá: Mgr. Miroslava Zimányiová

    Zrejme je jedným z tých detí, ktoré potrebujú na prechodnú dobu kakať ešte do plienky. Nie je to také výnimočné, mnohé mamy sem o tom píšu. Nechajte ho a on časom začne chodiť buď na nočník alebo rovno na záchod.