Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Stolica

    , Autor: Nykaaaa

    Dobrý deň,
    Skôr som vám písala o bielych ,častiach ,, v stolici 1a pol roc dietata, písali ste mi že to má vyšetriť obvodný, no všetko čo mohol vysetril a viac sa k tomu vyjadriť nevedel...co to môže znamenať podľa vás?? Co by ste dali vysetrit vy? Môže to byť nejaká banalita keď dieťa je okrem toho v poriadku alebo niečo vážnejšie???

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! Rada by som Vám pomohla a uistila Vás, avšak nie je pre mňa možné Vám k tomu povedať viac. Neviem, čo Váš pediater vyšetril, ani, aké boli výsledky. Avšak, ak vyšetril, čo bolo možné, tak predpokladám, že vylúčil ochorenia, ktoré treba riešiť a s veľkou pravdepodobnosťou je všetko v poriadku. Avšak opakujem, neviem, ako vyzerá stolica a neviem, čo bolo vyšetrené. Rada by som Vám poradila lepšie, no vrámci tejto poradne pre Vás nedokážem urobiť viac. Prajem pekné dni! doki K.