• Pád

    Dobrý deň p.doktor,
    ja by som sa chcela opýtať, či je potrebné navštíviť môjho lekára keď som dnes večer spadla? Som v 20tt. Spadla som na chrbát a hlavu, pád bol trošku silnejši, ale bolesti nemám žiadne, ani nekrvácam a pohyby cítim, len ma trochu pobolieva hlava. Ďakujem vopred za odpoveď.

    Dobrý deň,
    čo sa týka tehotnosti, ak nekrvácate a nemáte kontrakcie, tak je riziko odlúpenia placenty minimálne. Avšak nepodcenil by som bolesti hlavy po páde na hlavu zozadu, a zvážil by som kontrolu na pohotovosti.